اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

تکمیل فرم ارزیابی زمین پروژه احداث سلول‌درمانی سلطانیه

[ad_1]

ایسنا/زنجان مدیر جهادکشاورزی شهرستان سلطانیه گفت: در راستای تغییر کاربری مرکز سلول درمانی سلطانیه فرم‌های ارزیابی آن تکمیل شده است.

علیرضا اسداللهی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ  به این پرسش که کارهای اداری تغییر کاربری پروژه سلول درمانی سلطانیه به کجا رسیده است، اظهار کرد: در همین راستا فرم ارزیابی زمین برای احداث پروژه سلول درمانی سلطانیه تکمیل شده است.

وی ادامه داد: با پیگیری ویژه‌ای که در این زمینه توسط مسئولان وجود دارد مجموعه اداری جهادکشاورزی استان و شهرستان با بسیج تمامی توان خود، تمام اقدامات موثر را جهت تغییر کاربری و احداث پروژه سلول درمانی سلطانیه به کار گرفته است.

این مسئول تاکید کرد: تاکنون برای تغییر کاربری زمین مورد نیاز پروژه سلول‌درمانی، کار تشکیل پرونده و بارگذاری مدارک در پنجره واحد امور اراضی انجام پذیرفته و در آخرین گام نیز فرم ارزیابی زمین تکمیل شد.

رئیس جهادکشاورزی سلطانیه خاطرنشان کرد: امیدواریم به زودی این تلاش‌ها به نتیجه رسیده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کارهای اداری برای آغاز عملیات اجرایی سلول‌درمانی سلطانیه آغاز شود.

به گزارش ایسنا، مرکز سلول‌درمانی سلطانیه بزرگ‌ترین انستیتو و مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی کشور خواهد بود. این مرکز به همت خانواده زنده یاد حاج عباس نجفی و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی زنجان ساخته می‌شود. 

این انستیتو شامل مرکز تحقیقات، بخش تولید سلول با ایجاد کلین روم‌های پیشرفته، بانک سلول با ایمن‌ترین روش‌ها، پیوند سلول، بیمارستان ۱۰۰ تا ۲۰۰ تختخوابی و فضاهای اقامتی و رفاهی جهت پرسنل و مراجعان به این مرکز درمانی خواهد بود که برای ساخت آن، ۱۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است. 

انتهای پیام

[ad_2]
مهمترین خبرهای روز

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.