اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

ترازو خانگی قیمت ؛ معرفی ۱۵ مدل از پرفروشترین و بهترین ترازو دیجیتال – درجه

ترازو خانگی قیمت ؛ معرفی ۱۵ مدل از پرفروشترین و بهترین ترازو دیجیتال – درجه

ترازو خانگی قیمت این ترازوی پیشرفته صفحه نمایش بزرگی دارد تا وزن فرد  ترازو خانگی قیمت خوانا نشان داده شود و برخورداری از 10 حافظه داخلی باعث میشود تا به خوبی نیازهای حتی یک خانواده  ترازو خانگی قیمت پرجمعیت برطرف شود. مجهز بودن به سیستم خاموشی خودکار باعث صرفهجویی در مصرف باتریها میشود. این ترازو وزن را به دو واحد کیلوگرم و پوند نشان میدهد، با یک باتری قلمی کار میکند و به  ترازو خانگی قیمت سیستم خاموش خودکار. ترازوی بیورر مدل GS203 از نوع ترازوهای دیجیتال رترازو خانگی قیمت  شیشه ای با جنس شیشه نشکن است و مناسب برای استفاده خانگی می باشد. ترازوی شیشه ای طرح دار بیورر (beurer) آلمان مدل GS201 ترازوی شیشه ای طرح دار با طرح چاپی با نقش شکل های رنگی روح بخش و زیبا صفحه نمایشگر بسیار بزرگ LCD با اندازه 43×83 میلیمتر دارای سطح ساخته شده از شیشه نشکن 30×30 سانتیمتری ظرفیت توزین 150 کیلوگرم با دقت 100 گرم ترازو خانگی قیمت اندازه ارقام 40 میلیمتر تبدیل واحد وزن به kg/lb/st تکنولوژی روشن شدن سریع خاموشی خودکار نشانگر بار بیش از ظرفیت ترازو خانگی قیمت ترازو باریک با ارتفاع 19 میلیمتر اندازه : 1.9×30×30 سانتیمتر ترازو خانگی قیمت شامل 2 عدد باتری 3 ولت CR2032 با دفترچه راهنمای فارسی،انگلیسی و آلمانی برای اطلاعات بیشتر،میتوانید این محصولات را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.

دقت این مدل از بهترین ترازو دیجیتال ترازو خانگی قیمت بالاست و فقط اختلافی معادل ۱۰۰ گرم دارد. ترازوی «کمری فیت» (Camry) با توان تحمل 180 کیلو گرم وزن، طراحی زیبا و بدنهای شیشهای جزو محبوبترین ترازوهای دیجیتالی ترازو خانگی قیمت برای وزن کشی محسوب شده و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.  ترازو خانگی قیمتطراحی شیشه این ترازو با دانههای برف، ظاهری زیبا به آن داده است. شیشه محکم ترازو دارای 8 میلی متر قطر و به شکل مستطیل است طراحی شده است. جهت کنترل سلامت خود اندازه گیری وزن از اهمیت زیادی ترازو خانگی قیمت برخوردار است. وزن و تناسب اندام ارتباط مستقیمی با سلامت فرد دارند و افراد زیادی روزانه وزن خود را اندازه میگیرند  ترازو خانگی قیمتتا مشخص شود به چه مقدار به وزن آنها اضافه یا کم شده است.

ترازو خانگی قیمت + خرید

این ترازو قابلیت اندازه گیری وزن  ترازو خانگی قیمتحداکثر تا 150 کیلوگرم با دقت سنجش وزنی 100 گرم را دارد. استفاده از 4 حسگر این اجازه را به ترازو میدهد تا وزن را با دقت بالایی اندازه بگیرد، کافی است یک لیوان آب بخورید و دوباره روی  ترازو خانگی قیمت ترازو قرار بگیرید چون وزن شما فرق کرده است! ترازو ها جزو بهترین و مهم ترازو خانگی قیمت ترین وسایل در فروشگاه ها است پس اگر قصد خرید ترازو دارید حتمی دقت کنید تا با توجه به نیاز خود خرید کنید. در نظر داشته باشید که ترازوی صنعتی را متناسب ترازو خانگی قیمت با محیط کار خود باید انتخاب کنید .

نکتهای که قبل از خرید باید توجه کنید، ترازو خانگی قیمت تعداد باتریهای مورد نیاز و همچنین میزان راحتی در تعویض باتری ترازو است. با توجه به شرایط موجود و در راستای حمایت از تولید ملی، شرکت یونیک همواره کوشیده تا ر بهترین محصولات خود را وارد بازار های ایران کند. 3- صفحه نمایش LCD شش رقمی با نور بک لایت و نمایشگر  ترازو خانگی قیمت دمای هوا. ویژگی منحصر به فرد این ترازو صفحه نمایشگر جادویی آن می باشد که هنگام خاموش بودن بصورت مخفی و غیر قابل  ترازو خانگی قیمت دیدن است و پس از روشن شدن اعداد به صورت نورانی به رنگ قرمز در صفحه نمایش 20 میلی متری ترازو خانگی قیمت مشاهده می شوند.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.