اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

معرفی و برسی انواع ترازو دیجیتال

معرفی و برسی انواع ترازو های شیشه ای دیجیتال

واحدهای اندازهگیری درنظرگرفته شده برای این  ترازو دیجیتال الکترونیک مدل کیلوگرم و گرم است که به اندازهگیری دقیق وزن کمک فراوانی میکند. “ترازو دیجیتال شیشه ای صادراتی یونیک کد 6506” با خطای تنها 1 گرم و تا حداکثر 5 کیلو گرم بار را اندازه گیری کند. خرید ترازو از یک برند معروف به نام «بیورر» (Beurer) میتواند تا حدود زیادی، ترازو دیجیتال الکترونیک کارکرد طولانی آن را تضمین کند. دارای قابلیت سیستم خاموشی خودکار است و جنس قاب آن از استیل ضد زنگ می باشد .از بهترین برند ترازوی دیجیتال وزن کشی قطعا باید  ترازو دیجیتال الکترونیکنام برند بیورر را در نظر داشت . ترازو شیشه ای دیجیتالی مدل GS20 بیورر محصولی مناسب برای استفاده های خانگی می باشد.

به وسیله ترازو دیجیتال  ترازو دیجیتال الکترونیک شیشه ای Personal Scale که وزن را با دقت 100 گرم نشان میدهد میتوان با دقت بالایی از وزن با خبر بود و از تغییرات جزئی آن هم مطلع شد. ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی وسیله ای است که برای  ترازو دیجیتال الکترونیک اندازه گیری جرم در مقیاس های کوچک ، مانند محدوده هایی زیر میلی گرم طراحی شده است. ترازو دیجیتال الکترونیک مخزن ترازوی آزمایشگاهی در داخل محفظه شفافی با چند در قرار گرفته ترازو دیجیتال الکترونیک است تا گرد و غبار وارد آن نشود. دستگاه را در دمای اتاق نگه دارید تا به باتری آسیبی نرسد و کارایی آن افزایش یابد. منبع تغذیهی این دستگاه باتری سکهای است و وزن را با واحدهای کیلوگرم، پوند و استون نشان میدهد.

چنان چه وزنه ای با وزن بیش از 180  ترازو دیجیتال الکترونیککیلو گرم روی دستگاه قرار گیرد، دستگاه به شما هشدار خواهد داد. ترازو دیجیتال الکترونیک ترازو شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 دارای طراحی بسیار ساده و شیک می باشد و فضای کمی ترازو دیجیتال الکترونیک را آشغال می کند.صفحه ی ترازو شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 از جنس شیشه باریک و بسیار مقاوم است و ظاهر شیکی به ترازو داده است.ابعاد این ترازو به گونه ای طراحی شده که هر ترازو دیجیتال الکترونیک جای خانه قابل استفاده است و نیاز کاربران را رفع می کند.ترازو شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 دارای خاموش روشن خودکار می باشد و برای روشن شدن ترازو دیجیتال الکترونیک تنها کافیست روی آن بایستید و برای خاموش شدن اتوماتیک آ ترازو دیجیتال الکترونیک ن وقتی از ترازو پایین بیایید بعد از مدت کوتاه به طور خودکار خاموش می شود.در بالای صفحه شیشه ای ترازو یک صفحه نمایش LCD قرار دارد که وزن را به نمایش  ترازو دیجیتال الکترونیک می گذارد.این ترازو قابل تحمل 250 کیلوگرم را دارد و کمترین وزنی که میتواند نشان دهد 6 کیلوگرم ترازو دیجیتال الکترونیک است و وزن را با دقت 100 گرم اندازه گیری می کند.ترازو شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 مجهز به 4 حسگر است که وزن را با دقت اندازه گیری می کند.پایه های این ترازو ضد لغزش هستند که محکم روی زمین می چسبند و از نوع باطری سکه ای بهره می برد.ترازو ترازو دیجیتال الکترونیک شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 دارای قابلیت های اندازه گیری کالری و BMI و قابلیت انجام تحلیل BMI برای اندازه گیری چربی،آب بدن،عضله و استخوان است.این ترازو دارای قابلیت سویچ واحدهای اندازه گیری Kg/Ib/st است.ترازو ترازو دیجیتال الکترونیک زومیت یکی از بهترین و پیشرفته ترین ترازو ها است. <i>C᠎on​tent has  been created by GSA C᠎on​te᠎nt Generator DEMO.</i>

این ترازوها ظرفیت های مختلفی دارد که  ترازو دیجیتال الکترونیک در ایران بیشتر از ترازوهای ظرفیت 600 گرم یا 3 کیلوویی استفاده می شود . به علاوه قابلیت بلوتوث در این ترازوهای شیشه ای دیجیتال، باعث اتصال خودکار به ساعت های هوشمند و برنامه  ترازو دیجیتال الکترونیکهای سلامتی در تلفن همراهتان و انتقال داده های وزن به آنها می شود ترازو دیجیتال الکترونیک تا به شما کمک کنند روند وزن، توده عضلانی، درصد چربی بدن و موارد دیگر را پیگیری کنید. ترازوی وزن کشیpersonal scale دارای سیستم خاموش کننده خودکار می باشد و در صورتی که ترازو به مدت تقریبی ۸ ثانیه ثابت بماند و یا استفاده نشود  ترازو دیجیتال الکترونیکبه طور اتوماتیک خاموش می گردد.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.