اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

تردد در همه محورهای اصلی لرستان برقرار است

[ad_1]

ایسنا/لرستان مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: با وجود بارش برف و کولاک در ۴۸ ساعت گذشته، تردد در همه محورهای اصلی و شریانی استان به‌جز لاین رفت آزادراه خرم‌آباد _پل زال برقرار است.

عباس شرفی امروز ۲۶ دی‌ماه، اظهار کرد: با اینکه از عصر روز جمعه شاهد بارش گسترده باران و برف در تمام شهرستان‌های استان هستیم اما با حضور به‌موقع تیم‌های راهداری و برف‌روبی و نمک‌پاشی محورها، در حال حاضر همه محورهای اصلی و شریانی به‌جز لاین رفت آزادراه خرم‌آباد _پل زال که به دلیل بارش تخریب شده، باز و تردد در آن‌ها جریان دارد.

وی با بیان اینکه ۳۸ تیم راهداری از عصر جمعه ۲۴ دی در گردنه‌ها و محورهای برفگیر مستقر و مشغول خدمت‌رسانی هستند، افزود: با توجه به اولویت راه‌های اصلی، برف‌روبی محورهای روستایی شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، دورود، ازنا، الیگودرز، سلسله و دلفان از صبح امروز آغاز شده است در شهرستان الیگودرز با تلاش گسترده همکاران دیروز راه ۱۰۰ روستا باز شد اما کولاک شدید مانع برف‌روبی کامل گردنه گله بادوش شد که به محض قطع کولاک حتماً در اسرع وقت برف‌روبی خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی تیم‌های راهداری خاطرنشان کرد: با عنایت به پیش‌بینی ادامه بارش‌ها در عصر امروز و گستردگی حوزه، همکاران در تلاش هستند تا حد امکان نسبت به بازگشایی راه‌های روستایی تسریع نمایند.

شرفی اضافه کرد: مردم از سفرهای غیرضروری اجتناب کرده و در صورت سفر حتماً تجهیزات ایمنی، زنجیر چرخ، لباس گرم و پتو، جیره خشک و … همراه داشته باشند و سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
مهمترین خبرهای روز

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.