اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

ساخت سردخانه کوچک چیست

ساخت سردخانه کوچک چیست

ساخت سردخانه کوچک واحد اجرای سوله اما مهمترین اهمیت استفاده از این سیستمها، کنترل رطوبت هوا برای جلوگیری از رشد قارچها است. به عنوان مثال سبزیجات در دمای 0 تا 5 درجه سانتیگراد همچنان نفس میکشند  ساخت سردخانه کوچک و این موضوع باعث میشود تازه بمانند؛ از اینرو به دلیل همین تنفس ممکن است  ساخت سردخانه کوچکدمای سردخانه بالا رود و محیط مناسبی را برای رشد قارچها فراهم کند. قبل از تصمیم برای احداث هرگونه سیستمی بهتر است تمام هزینهها را بررسی کرده و به صورت دقیق برنامهریزی کنید؛ این نکته را فراموش نکنید که ممکن است هزینه نهایی کمی بیشتر از برنامهریزیهای شما باشد. جهت هرگونه مشورت و هزینههای  ساخت سردخانه کوچکنهایی ساخت یک سیستم سرمایشی میتوانید با مشاوران سایت سردخانه تماس بگیرید. اگر قصد دارید یک سردخانه احداث کنید نیاز به دانستن قیمت آهن دارید، صرف نظر از انواع آن باید با ابتداییترین  ساخت سردخانه کوچکتجهیزات برای ساخت هرگونه از این سیستمهای سرمایشی آشنایی داشته باشید. برای برآورد هزینههای نهایی به شما توصیه میکنیم بعد از آشنایی با انواع این تجهیزات، برای اطلاع از ریز قیمتها با یک مشاور در زمینه ساخت این اتاقکهای سرمایشی مشورت کنید. اما مهمترین اهمیت استفاده از این سیستمها، کنترل رطوبت هوا برای جلوگیری از رشد قارچها است. به عنوان مثال سبزیجات در دمای 0 تا 5 درجه سانتیگراد همچنان نفس میکشند و این موضوع ساخت سردخانه کوچک باعث میشود تازه بمانند؛ از اینرو به دلیل همین تنفس ممکن است دمای سردخانه بالا رود و محیط مناسبی را برای رشد قارچها فراهم کند. قبل از تصمیم برای احداث هرگونه سیستمی بهتر است تمام هزینهها را بررسی کرده و به صور ساخت سردخانه کوچک ت دقیق برنامهریزی کنید؛ این نکته را فراموش نکنید که ممکن است هزینه نهایی کمی بیشتر از برنامهریزیهای شما باشد. جهت هرگونه مشورت و هزینههای نهایی ساخت یک سیستم سرمایشی میتوانید با مشاوران سایت سردخانه تماس بگیرید. اگر قصد دارید یک سردخانه احداث کنید نیاز به دانستن قیمت آهن دارید، صرف نظر از انواع آن ساخت سردخانه کوچک باید با ابتداییترین تجهیزات برای ساخت هرگونه از این سیستمهای سرمایشی آشنایی داشته باشید. برای برآورد هزینههای نهایی به شما توصیه میکنیم بعد از آشنایی با انواع این تجهیزات، برای اطلاع از ریز قیمتها با یک مشاور در زمینه ساخت این اتاقکهای سرمایشی مشورت کنید.

 

موارد دیگری چون: تجهیزاتی که برای کنترل به کار میرود، شیرآلات ارتباطی، نوع ساندویچ پنلها، نوع کندانسور و از همه مهمتر نوع کمپرسور به کار رفته در آن هزینه نهایی را تعیین میکنند. به عنوان مثال ابعاد این سیستم مهمترین پارامتری است که هزینه نهایی را تا حدودی زیادی تحت تاثیر قرار میدهد؛ مسلما هر چه ابعاد ساخت بزرگتر باشدساخت سردخانه کوچک ، هزینههای مربوط به ساخت و نگهداری نیز به همان نسبت بالا میرود. پروتئینها و میوهجات اگر در دمای بالای صفر و حتی کمی پایینتر از صفر نگهداری شوند ممکن است فاسد شوند؛ به همین دلیل نگهداری از آنها در سیستمهای زیر صفر یک امر ضروری به شمار میرود. در واقع ساخت سردخانه بالای صفر نیازمند مهندسی حرفه ای است و امری پیچیده به شمار می آید، زیرا استفاده از آب در سیستم ممکن است مهندسی تهویه مطبوع سیستم و برخی از تعادلات ترمودینامیکی را دستخوش تغییرات کند. یکی از مهمترین تفاوتهای این دو نوع سیستم در کمپرسورهای آنها است؛ در واقع ظرفیت و قدرت کمپرسورهای زیر صفری نسبت به سردخانه بالای صفرکمتر است. مجموعهای از یک ساختمان و این تاسیسات زمانی میتوانند موثر واقع شوند که استانداردهای لازم در ساخت و طراحی آنها رعایت شده باشد. مشاوران این حوزه با بررسی پارامترهای لازم برای طراحی و ساخت یک سیستم استاندارد، با ایجاد برنامهریزی دقیق مالی شما را در ساخت یک سیستم مناسب همراهی میکنند.

خنک سازی موتور ، اوابراتور و کندانسور یکی از مهمترین موارد در افزایش راندمان دستگاه و جلوگیری از افت عملکرد به دلیل افزایش دمای این قطعات ، خنک سازی مناسب برای آنها می باشد . یک طرح توجیهی مناسب می بایست شامل تمام هزینه های احداث سردخانه به علاوه ی سود حاصل از ساخت آن باشد. در ادامه به طور کامل با نحوه کار هر یک از این سیستمها آشنا میشوید. برای آشنایی کامل با سردخانه ها به صفحه سردخانه مراجعه نمایید. هسته PIR است ، که ویژگی رطوبت سنجی صفر را ارائه می دهد و تضمین می کند که عایق در طول سال ها خشک می ماند. با گذر زمان و پا به عرصه گذاشتن مواد پلیمری و پیشرفت تکنولوژی عموماً از پلی استایرن منبسط شده (EPS)، پلی استایرن اکسترود شده (XPS) و پلی یورتان (PU) به عنوان عایق سردخانه استفاده می شود. برای شناخت بیشتر سردخانه زیر صفر بهتر است بدانید که سیستمهای کوچکی که در بستنی فروشیها استفاده میشود و یا حتی فریز خانگی هم جزئی از این سیستمهای صنعتی به شمار میروند. همچنین سیستمهای بالای صفر و زیر صفر نیز دو دسته از آنها به شمار میروند.

سردخانه کوچک در هر دو نوع بالای صفر و زیر صفر طراحی و تولید میشود. برای ساخت سردخانه از کجا باید شروع کنیم؟ نکته قابل ملاحظه دیگر که برای احداث یک سیستم سرمایشی و هزینههای آن باید مد نظر قرار دهید، استفاده از برق تک فاز و یا سه فاز است. همچنین به لحاظ اقتصادی میتوان گفت قیمت آمونیاک از فریون بسیار پایینتر است و همین موضوع میتواند هزینههاییچ شما را برای ساخت کاهش دهد. از مزیتهای این نوع از یخچالهای صنعتی نسبت به سیستم فریونی میتوان به بازدهی بالای سیستمهای آمونیاکی اشاره کرد. به این یخچالهای صنعتی، سردخانههای کوتاه مدت هم گفته میشود؛ چرا که نگداری طولانی مدت مواد غذایی در دمای بالای صفر امکانپذیر نیست و تنها میتوان برای مدت زمان کوتاه و به صورت موقت آنها را نگهداری کرد. یخچالهای سوپرمارکتها که از آنها برای نگهداری بستنی، محصولات گوشتی و … مواد غذایی برای بالا بردن طول عمر آنها انجام می دادند. در ادامه به اجزا و تجهیزات یک سردخانه صنعتی اشاره می کنیم.

ساخت سردخانه با ساندویچ پانل,قیمت ساخت سردخانه بالای صفر

نحوه ساخت سردخانه بالای صفر ساخت سردخانه با ساندویچ پانل,قیمت ساخت سردخانه بالای صفر,نحوه ساخت سردخانه بالای صفر[JBLArticle]اما مهمترین اهمیت استفاده از این سیستمها، کنترل رطوبت هوا برای جلوگیری از رشد قارچها است. به عنوان مثال سبزیجات در دمای 0 تا 5 درجه سانتیگراد همچنان نفس میکشند و این موضوع باعث میشود تازه بمانند؛ از اینرو به دلیل همین تنفس ممکن است دمای سردخانه بالا رود و محیط مناسبی را برای رشد قارچها فراهم کند. قبل از تصمیم برای احداث هرگونه سیستمی بهتر است تمام هزینهها را بررسی کرده و به صورت دقیق برنامهریزی کنید؛ این نکته را فراموش نکنید که ممکن است هزینه نهایی کمی بیشتر از برنامهریزیهای شما باشد. جهت هرگونه مشورت و هزینههای نهایی ساخت یک سیستم سرمایشی میتوانید با مشاوران سایت سردخانه تماس بگیرید. اگر قصد دارید یک سردخانه احداث کنید نیاز به دانستن قیمت آهن دارید، صرف نظر از انواع آن باید با ابتداییترین تجهیزات برای ساخت هرگونه از این سیستمهای سرمایشی آشنایی داشته باشید. برای برآورد هزینههای نهایی به شما توصیه میکنیم بعد از آشنایی با انواع این تجهیزات، برای اطلاع از ریز قیمتها با یک مشاور در زمینه ساخت این اتاقکهای سرمایشی مشورت کنید.[JBLArticle]قیمت ساخت سردخانه بالای صفر,ساخت سردخانه با ساندویچ پانل,ساخت سردخانه کوچک[JBLArticle][JBLArticle]اما مهمترین اهمیت استفاده از این سیستمها، کنترل رطوبت هوا برای جلوگیری از رشد قارچها است. به عنوان مثال سبزیجات در دمای 0 تا 5 درجه سانتیگراد همچنان نفس میکشند و این موضوع باعث میشود تازه بمانند؛ از اینرو به دلیل همین تنفس ممکن است دمای سردخانه بالا رود و محیط مناسبی را برای رشد قارچها فراهم کند. قبل از تصمیم برای احداث هرگونه سیستمی بهتر است تمام هزینهها را بررسی کرده و به صورت دقیق برنامهریزی کنید؛ این نکته را فراموش نکنید که ممکن است هزینه نهایی کمی بیشتر از برنامهریزیهای شما باشد. جهت هرگونه مشورت و هزینههای نهایی ساخت یک سیستم سرمایشی میتوانید با مشاوران سایت سردخانه تماس بگیرید. اگر قصد دارید یک سردخانه احداث کنید نیاز به دانستن قیمت آهن دارید، صرف نظر از انواع آن باید با ابتداییترین تجهیزات برای ساخت هرگونه از این سیستمهای سرمایشی آشنایی داشته باشید. برای برآورد هزینههای نهایی به شما توصیه میکنیم بعد از آشنایی با انواع این تجهیزات، برای اطلاع از ریز قیمتها با یک مشاور در زمینه ساخت این اتاقکهای سرمایشی مشورت کنید.[JBLArticle]ساخت سردخانه ارزان قیمت,ساخت سردخانه ارزان,ساخت سردخانه بالای صفر[JBLArticle]واحد اجرای سوله[JBLArticle][JBLArticle]ساخت سردخانه کوچک, ساخت سردخانه کوچک, ساخت سردخانه صنعتی, ساخت سردخانه با ساندویچ پانل, ساخت سردخانه زیر صفر, ساخت سردخانه ارزان, ساخت سردخانه ارزان قیمت, ساخت سردخانه بالای صفر, نحوه ساخت سردخانه بالای صفر, قیمت ساخت سردخانه بالای صفر

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.